#2015-12-30 06:50:12 

Spragniony

Użytkownik

Witam. Słuchajcie, moje szefostwo wpadło na pomysł, żeby zrobić nowy rodzaj reklamy, jakiego jeszcze nie mamy u nas. Mamy już różne kanały reklamy, ale do tej pory nikt nie wpadł na to, żeby zrobić jakąś fajną animację. No i padło teraz na to, że to ja mam coś takiego przygotować, a że kompletnie się na tym nie znam, to postanowiłem, że poproszę o pomoc Was i może akurat ktoś mi pomoże, bo miał już stycznośc albo wie jak samemu cos takiego zrobić. Musze jakos wybrnąć z tej sytuacji z twarza.
#2015-12-30 09:26:31 

Gryzoń

Użytkownik

Siemano. Jeśli chodzi o robienie animacji komputerowych i to zwłaszcza takich, które mają służyć jako reklama, to najlepiej chyba samemu się za to nie brać tylko zostawić komuś kto się na tym bardzo dobrze zna, bo w sumie latwo to sknocić. Ja tez czegos takiego potrzebowałem niedawno i skorzystelm z takiej firmy, która swietnie mi to zrobila.
#2015-12-30 11:22:06 

Spragniony

Użytkownik

Jakiej firmy? Konkrety poproszę, bo ja tez chce to mieć zrobione porządnie, premia się szykuje za dobrze wykonane zadanie, rozumiesz
#2015-12-30 13:44:20 

Gryzoń

Użytkownik

No dobrze, ja akurat skorzystałem z nich. Jak wejdziesz sobie w ten link http://altariastudio.com/oferta/animacje-reklamowe to akurat zobaczysz ofertę tych animacji reklamowych. Możesz też zobaczyć jakaś przykładową i przeczytać, że właściwie każdą techniką CI to zrobią, poklatkowo, 2D, 3D, rysunkowe, zależy, co potrzebujesz.
#2015-12-30 14:06:21 

Spragniony

Użytkownik

No dzięki, facet, z nieba mi spadasz z tym linkiem. Rzeczywiście czegoś takiego potrzebowałem. Fajny ten przykład, co tam umieścili, teraz to na pewno coś dobrego mi zrobią. Zaraz będę się z nimi kontaktować i pytać o szczegóły. Dzięki serdeczne jeszcze raz!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015