#2015-12-21 08:34:04 

Karaf

Użytkownik

Witam. Ostatnio trochę bawiłem się z obróbką wideo i na starej płycie znalazłem wersję Video Premium HD programu Nero. Problem w tym, że płyta nie jest moja, i niestety, zawirusowana. Teraz mam problem bo zamiast cieszyć się z nowego programu to muszę męczyć się z komputerem. System się wiesza, wyskakują dziwne komunikaty, komputer często się wyłącza. Poleci ktoś jakiś dobry program antywirusowy? Może być płatny byle by był warty swojej ceny.

#2015-12-21 10:33:45 

Gryzoń

Użytkownik

Mogę ci polecić program antywirusowy Kaspersky. Niestety nie mam zielonego pojęcia ile może kosztować, ale używam go już jakiś czas na 2 komputerach w domu i nigdy nie miałem problemu z wirusami. Z tego co wiem, baza wirusów jest aktualizowana codziennie, więc to co ci napsuło powinno być w tej bazie.

#2015-12-21 10:44:03 

Karaf

Użytkownik

Kiedyś miałem ten program, sam w sobie dobry, ale nie wiem czemu, mój komputer straszne na niego reaguje. Zawiesza się i nie chce pobierać bazy wirusów. Kolega polecił mi żebym wygooglował Norton Security sklep. Z tego co mówił, teraz mają jakieś promocje, a programy tej firmy też są znane na całym świecie. Zaraz sprawdzę czy coś z tego będzie i jaki to koszt.

#2015-12-21 12:35:07 

Gryzoń

Użytkownik

Słyszałem jeszcze o jednym, Bitdefender. Poszukałem trochę w internecie i znalazłem fajną ofertę na ten właśnie program. Niestety nie mogę wklejać linków więc zrób tak jak ja. W wyszukiwarkę wpisz Bitdefender Total Security 2015 cena i wejdź w 2 link który ci się wyświetli. Poczytaj recenzje na stronie a jak ci się spodoba to przetestuj. Może ja też z ciekawości sam go ściągnę.

#2015-12-21 14:35:07 

Karaf

Użytkownik

Dzięki wielkie, mam nadzieje że to pomoże bo komputer już mi zaczyna działać na nerwy. Jak tak dalej pójdzie to zaraz go wywalę przez okno. Zaraz zrobię tak jak mówiłeś i zdam relację. Testowałem już kilka produktów i jestem pesymistycznie nastawiony. Mam nadzieję, że ten komputer wreszcie wróci do świata żywych bo jak nie to oddaję go na złom :D. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015