#2015-12-09 05:19:26 

Wodzirej

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Braniewo

Wiek: 38

Dzień dobry! Myślę właśnie nad swą karierą jak i pracą, jaką chciałbym wykonywać. Trafiłem pewien czas temu na ciekawe firmy przyporządkowane do grupy biegły językoznawca i bardzo zaintrygowałem się zatrudnieniem w sądzie. Liczę, iż będzie tu ktoś, kto pracuje jako doświadczony biegły sądowy z Poznania i będzie w stanie napisać nieco więcej o zatrudnieniu na tym stanowisku.
#2015-12-09 07:39:18 

Spragniony

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Częstochowa

Wiek: 23

Nie sądziłem, iż temat pracy w sądownictwie jest tak obszerny i zawiera tak wiele rozmaitych zadań. Do obowiązków biegłych sądowych zalicza się m.in. badanie testamentu. Specjaliści opracowują opinie z zakresu badań wieku pisma, takie jak badanie zapisów na dokumencie. Tego typu opinie opracowuje się m.in. na zlecenie podmiotów gospodarczych oraz kancelarii prawnych. Intryguje mnie tego rodzaju działalność, zwłaszcza, że taki biegły ma dostęp do nowoczesnego sprzętu. Więcej informacji na ten temat znalazłem w katalogach branżowych. Fizykochemiczne badania wieku dokumentów przeprowadza się w eksperckim laboratorium kryminalistycznym, które musi być bardzo interesującym miejscem.
#2015-12-09 08:19:54 

TomekNieRomek

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Działdowo

Wiek: 18

Mnie i moją rodzinę interesowało przed laty zapytanie grafolog sądowy, ponieważ poszukiwaliśmy grafologa do zbadania autentyczności podpisu. Wtedy zaintrygowała mnie działalność biegłego grafologa. Przeczytałem, że do jego obowiązków zalicza się nie tylko badanie autentyczności pisma ręcznego, ale również sporządzanie opinii w zakresie klasycznych badań dokumentów. Intrygująca wydaje się też analiza pisma maskowanego. Zastanawiałem się, czy aplikować na stanowisko przysięgłego grafologa w Poznaniu, jednak w ostateczności zrezygnowałem, bo obawiałem się, iż moje kwalifikacje okażą się niewystarczające.
#2015-12-09 10:56:30 

Gryzoń

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Elbląg

Wiek: 46

Ostatnio moi rodzice przyszli do mnie, abym poszukał w sieci czegoś pod hasłem grafolog poznań. Analizując to zagadnienie, zainteresowałem się wykonywaniem pracy w sądownictwie, a mianowicie opracowywaniem opinii dla sądów. Najbardziej zaciekawiła mnie profesja biegłego grafologa w zakresie znaków pisarskich, który opracowuje rozmaite opinie na podstawie próbek pisma wybranej osoby, np. w sprawach spadkowych. A czy Wy zastanawialiście się w przeszłości nad wykonywaniem pracy w kryminalistyce?
#2015-12-09 12:25:25 

Karaf

Użytkownik

Posty: 101

Skąd: Działdowo

Wiek: 19

Thx za uwagi wszystkim internautom. Obecnie jestem świadomy, że badanie pisma to coś, co ogromnie mi odpowiada. Ufam, że będzie ze mnie niezły biegły specjalista sądowy i będę w stanie pomóc przy niejednej sprawie. Życzcie mi powodzenia. Cześć!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015